DŮLEŽITÉ INFORMACE K SOUTĚŽÍM

Nutno vás seznámit s pravidelnými soutěži, které se zde na Antagoře konají.

 1.  Magie slov
  Jedná se o video, které bude zveřejněno na stránce s tématem soutěže. Vašim úkolem tedy bude zaposlouchat se do písně a jakýmkoli písemným způsobem vyjádřit pocity, které ve vás tato píseň vyvolává. Může být formou úvahy, básně, příběhu, záleží pouze na vás a vaši fantazii. V délce se meze nekladou. Odměneni budete stejnou základní částkou, kterou dostanou všichni zúčastnění, ale za originalitu můžete dostat Werny navíc. 

   
 2.  Dotazníky
  Dotazník slouží k tomu, abychom se také o našich hráčích něco dozvěděli, o jejich zkušenostech s Textovou RPG, o tom co se jim u nás líbí a co naopak ne, zda mají nějaké nápady na vylepšení, nebo naopak nějaká speciální přání, stížnosti či naopak nějakou chválu a tak různě. Odměneni budete stejnou základní částkou, kterou dostanou všichni zúčastnění, ale za délku a rozepsání můžete dostat Werny navíc. 

   
 3.  Fantasia
  Nový druh soutěže, není vůbec těžká k pochopení. Jde vlastně o již administrátorem daný zvrat událostí, podle kterého se musíte řídit. Většinou se týká události na jeden den. Dejme tomu například zemětřesení. Vašim úkolem bude napsat příběh o minimální délce dvaceti řádků, čím delší tím lépe. Odměna za váš vymyšlený příběh vás nemine. Nejlepší příběhy budou uveřejněny na stránkách. A ještě jedna menší drobnost, v příbězích musí hrát vaše postava, je jedno ať už jde o systémovku nebo váš hlavní charakter.