S.I.P - Systémová inzerce postav

Vítám vás u S.I.P - Systémové inzerce postav. Tahle stránka slouží zejména pro neregistrované hráče, ale může v případě zájmu sloužit i již registrovaným. S.I.P je jakýsi systém zlehčení registrace. Místo toho aby jste sepisovali vlastní postavu, získáváte tady možnost výběru již vytvořené postavy, která je k dispozici na hru. Postavy již mají většinou sepsanou povahu i minulost, daný vzhled, druh , schopnosti a také věk. Jednoduše jsou to postavy připravené k převzetí hráčem na hru.

  • Pozorně si pročtěte jednotlivé postavy a usuďte, která se vám líbí a která by vám byla pohodlná na hru. Ale pozor, některé postavy můžou mít daný příbuzenský vztah již s našimi hráči, jen je nemá buď kdo hrát a nebo sám hráč nemá čas za ně hrát. Jindy jsou tvořené jenom pro zajímavost a zpestření příběhu nebo něčí minulosti. Kromě toho že máte možnost výběru z těchto postav, je také samozřejmé, že vám mohou být i odebrány! To záleží zejména na vašem chování mimo hru, nebo na spokojenosti tvořitele této postavy s vaším využitím. To znamená, že připadne-li postava hráči, který se na chatu objeví pětkrát a potom během dvou, tří měsícl už vůbec... bude mu postava s největší pravděpodobností zabavena a otevřena k dispozici pro někoho jiného.

 

  • Někdy může mít postava danou povahu, jméno,  vzhled, či věk... ale rasa s minulostí zůstane otevřená. Jindy může být s minulostí, ale bez povahy.
  • Někdy kompletní beze vzhledu. To záleží na tvořivosti našich adminů.
  • V případě rozpracovanosti postavy, se vám ukáže tato stránka: ZDE
  • Do projektu tvroby S.I.P se mohou zapojit i naši hráči.

Tak přejeme hodně štěstí s vybíráním herní postavy.
 

Divider by Syrubis

 

Žádosti o postavy vkládejte zde:

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek