Vše co potřebujete znát.
Tato stránka slouží pro dotazy a věci které jinde zmíněné nebudou. Můžete zde vkládat i svoje otázky a mi se vám na ně pokusíme odpovědět. Dozvíte se tady pár novinek nebo věci které pro vás do budoucna mohou být přínosné. Občas se zde může objevit i nějaká anketa, která podstoupí vaše hlasování a na základě výsledků bude podrobena tzv. zkušební době. Pokud se daný nápad uchytí, bude zrealizován, děkujeme za pochopení.

Máte-li nějaký nápad na zlepšení stránky, pište ho do komentářů, stejně tak, najdete-li někde v textu chybu, budeme vám nesmírně rádi za vaši ochotu k nápravě. Nepohrdneme žádným nápadem, ale je jasné že ne vždy se vším budeme souhlasit. Administrátoři se vám vždy pokusí vyhovět vstříc, nikdo vás neodmítne bezdůvodně. Ale také prosíme o strpení, práce se nám někdy nakupí a nemůžeme stihnout všechno v jeden den.

FAQ Otázky a odpověďi.
Pro zvídavé.

 

Rozhraní

Bude v Antagoře více možností k rozšíření svojí postavy?

Ano bude, samozřejmě že postupem času se Antagora bude rozšiřovat a zaplňovat novými věcmi.

Mohu se stát administrátorem?

Ano můžeš, i ty máš tu možnost stát se administrátorem, ale nejprve musíš vycházet se zakladatelem, uživateli, jinými administrátory a také to stojí hodně času, úsilí a píle. Musíš ukázat nějakou snahu jak pomoci rozšířit stránky, být schopný řešit hádky a spory diplomaticky a hlavně být spravedlivý.

Když mám nějaký nápad který by se zdál dobře prosazující, mám ho sdělit administrátorům?

Ano, myslím si že administrátoři rádi uvítají nové nápady přímo od členů a posoudí tak jestli by bylo možné nápad zrealizovat i pro ostatní, zda by to stálo za to nebo ne. Jistě se nebojte návrhy posílat, budeme naopak rádi. 

Bude někdy možné hrát za více charakterů než jen za jeden?

Já si myslím že pokud hráči budou slušní, aktivní a dodržující pravidla, tak by to dle času adminů mohlo být i zrealizované, stejně tak podle zájmu ostatních členů.

Budou zde i jiné funkce?

Ano samozřejmě, jiné funkce tady budou přidány, stejně jako výplaty a odměny za jejich konání. Ovšem o tomhle lze polemizovat až při větším počtu aktivních členů, prozatím není potřeba mnoha administrátorů na udržení chodu stránky, ovšem ale čím větší a rozšířenější bude Antagora, tím více práce se zde bude muset udělat.

Je zde povoleno vkládat reklamy?

Ano na stránkách naleznete kolonku s názvem reklama, do kterých můžete dávat odkazy na jiné weby, avšak pouze tam a nikam jinam, bez povolení admina nevkládejte reklamu do chatu, je to zde přísně trestané.

Když naleznu v chatu spamera co mám dělat?

Doporučujeme daného spammera ignorovat, podcházet z chatu a vrátit se během patnácti minut až dané jméno z chatu zmizí. Takovýto lidé si akorát řeší osobní komplexy a je zbytečné si jimi kazit náladu i hru.