Pokud jsi se rozhodl se přidat mezi nás, tak jsi si zajisté přečetl pravidla a také, jaké rasy si můžeš zvolit, přesto by jsi se měl pokusit registraci, co nejlépe vplnit, jelikož přečtení pravidel a to, že znáš všechny rasy, ti moc nepomůže. Proto se pokuste psát, co nejvíce spisovně bez chyb (radši bych to některým doporučila dát do wordu, aby to nevypadalo, tak strašně). Doporučila bych vám, abyste se řídili také tím, co má být v registraci, protože pak se nemůžete divit, že vám to zamítnu. Tak či tak hodně štěstí při registraci.

 

Registrace odesílejte na email Antagor@post.cz

«Jméno» 
Jméno by mělo sedět k pohlaví, dále by mělo dávat smysl a mělo by být vyslovitelné. Použít můžete česká, japonská zkrátka všechna možná jména, dokonce i ty vymyšlená.  Prosímě aby jste si před registrací prohlédly postavy již našich registrovaných hráčů, aby nedocházelo ke shodám jmen nebo příjmení. Také bychom poprosili trochu originality, ne aby se každá druhá postava jmenovala Pan Smith. Nezapomeňte, že jméno a příjmení reprezentuje vaší postavu na stránkách a v celém městě.

 

«Příjmení»
Platí to samé jako u jména, ale opravdu bez příjmení to není žádná správná postava. Opět by mělo dávat smysl a může být v různých jazycích. 


«Přízvisko, Přezdívka» 
Přízvisko by mělo jedním slovem charakterizovat vaši postavu, ale nemusí, zkrátka máte možnost i delšího jména, ale tam aby dávalo smysl, přízvisko vám MUSÍ schválit administrátor, pokud si s přízvyskem nevíte rady, můžete požádat o pomoc některého z našich administrátorů, velice rádi vám poradí a na základě popisu vaší postavy, vám mohou některá z přízvisek nabídnout. 
Ovšem přízvisko není povinéAbych uvedl příklad: Vaše postava se bude jmenovat Juliana, dejme tomu mořská panna, její přízvisko může znít: Rychlá ploutev, Bublina, zkrátka tak jak vás ostatní budou znát pod přezdívkou. 
 

«Pohlaví»
Žena/Muž, pohlaví musí sedět ke jménu tak jako jméno k pohlaví. (Hermafroditi nejsou, ať se vám to líbí nebo ne).

 

«Věk:»
Věk by měl pasovat rozhodně u smrtelných ras. U nesmrtelncýh ras je věkové omezení do 800 ti let (tady již musíte zapojit mozkové závity, protože čím je postava starší, tím toho více prožila, tím zajímavější by měl být její popis a minulost), ale přesto by dospělému upírovi nemohlo být pět let, takže se nad tím zamýšlejte, ať nemusím zamítat registraci, kvůli tomuhle.

«Partnerství»
Pokud již zde na Antagoře máte s někým domluvené partnerství, můžete uvést jméno partnera, pokud partnera nemáte, nechte toto pole volné, nebo jej vyplňte pomlčkou.

 

«Rasa»
Vyberte si podle seznamu ras, co zde máme na strankách. Seznam ras a jejich podrobný popis najdete zde.

 

«Schopnosti»
Máte možnost si vymyslet dvě schopnosti pro svou postavu, ale všeho s mírou prosím, protože bych vám těžko uznal schopnost, která by zvládla vyhladit celý ostrov. Také nesmíte mít již existujícíc schopnost kterou ovládá jiný hráč. Takže zapojte fantazii a vymyslete si vlastní schopnost, kterou ještě nikdo nemá. 
(Mnoho hráčů se dotazuje na schopnosti u ras, ty které jsou u každé rasy vypsané, ovládají všichni bez rozdílů, kteří za danou rasu hrají!)

(Seznam již obsazených schnopností: 
Manipulace s myšlenkami, Minulost předmětů, Paralýza, Předvídání pohybu, Telepatie, Přesun předmětů, Promítnutí vzpomínek, Hyperthymesie, Telekineze, Země, Zrcadlení schopností, Elektřina, Čtení Myšlenek, Voda, Ovládání bojového umění Kung-fu a Taekwondo, Ovládání pocitů, Vymazání přítomnosti, Halucinace, Zrychlená regenerace, Ovládání přírodních živlů, Ovládání Vody, Ovládání živlů, Odolnost proti živlům, Postkognice, Telekineze, Entrópia, Manipulace s pocity, Manipulace s energií, Ochranná magie, Bolest, Pachová stopa, Magie čarodějky, Vidění zesnulých duší, Temná magie, Obrácení toku času, Ovládání kovu, Telumkineze, Svět spánku, Vymazání vzpomínek, Léčení, Ovládání krve, Ovládání cizích myšlenek, Neviditelnost, Zrcadlo pravdy, Ovládání strun, Ovládání stínů, Síla vůle, Umění maleb, Vdechnutí života do elektroniky...
)
 

«Rodina»
Matka/Otec (+ sourozenci) - samozřejmě, že jejich jména. Pokud máte podrobný popis postavy a patříte mezi vyspělejší psance, můžete uvést i data úmrtí, pokud má vaše postava detailnější popis v minulosti.

«Zajímavosti»
Zajímavosti nejsou povinné k vyplnění, ale vyplnit je můžete pro lepší info o vaší postavě. Můžete zde uvést například čeho se vaše postava bojí, nebo že má tetování na zádech, koktá, mluví si sama pro sebe, trpí nějakou nemocí nebo má ráda alkohol a hodně pije, či se věnuje hudbě, zkrátka co vás napadne a co k ní patří.

 

«Povaha»
Doporučuji vám napsat minimálně, těch 5-7 řádků a samozřejmě, čím více se rozepíšete, tím lépe. Povaha by měla by zahrnovat chování postavy ve společnosti i mimo ní, její zápory i klady, zkrátka její přístup k daným věcem, popřípadě bytostem. Vaše postava může trpět nevyléčitelnou nenávistí k jiným rasám, nebo naopak v některých věcech může vynikat. Můžete se rozepsat o tom co má a nemá ráda, co se ji nelíbí, jaké prostředí ji vyhovuje, zda-li se jedná o samotáře nebo se cítí mnohem lépe ve společnosti, zapřemýšlejte.

 

«Minulost»
Minimální počet je 10 řádků a zase, čím více se rozepíšete, tím lépe. Minulost by měla obsahovat co vaše postava prožila, co se jak naučila, kdy a jak přišla ke svým schopnostem, s kým a kde žila. Zda prožila v minulosti něco těžkoho co změnilo její chování a pohled na svět a lidi... Dejte průchod své fantazii. 

«Faceclaim» 
Je nutno jej vyplnit, jedná se o reálné jméno osoby, vaší herní postavy, tudíž co za osobu je na fotografii. Pokud ale nezjistíte kdo na obrázku je, napište to do otázky, admin a správce profilů vám ho popřípadě dohledá. Přijímají se pouze reálná jména, nikoli herecká, tj. z filmů apod. Pokud jej nemůžete najít, pravděpodobně se jedná o fiktivní charakter samotného autora.

 

«Vzhled»
Samozřejmě nejlépe reálný. Nežádáme vás po vašich vlastních fotkách, ale zkrátka fotku někoho, koho najdete na internetu a bude se vám zamlouvat vzhledově k vaší postavě, ovšem nezapomeňte na vyplnění Faceclaimu, kvůli autorským právům na fotografii. Obrázky posílejte formou odkazu nebo je přikládejte do emailu jako přílohu. Pokud máte obrázků více, napište nám prosím který z nich chcete nastavit jako hlavní, abychom předešli zbytečným nedorozuměním.