Jsi zde nový?

08.08.2016 06:00

Vítám tě v Antagoře nováčku, pokud jsi zde poprvé, dovol mi abych tu vysvětlil kam jsi to vlastně zavítal.
Antagora, jméno tohoto světa, i ty máš právo v něm žít, celá tahle podstata světa vlastně slouží a čeká jenom na tebe. Tady se žijí své sny a věřím že i ty jeden máš, tak se připoj mezi nás a ukaž co v tobě je. Antagora je velice zvláštní místo, technologie zde, je mírně vyspělejší a tvorové kteří se tady pohybují vedou tichou válku mezi sebou. Každý z nich má jisté důvody a nikdo si nenechá jenom tak ukrást své teritorium a pohodlí. Nezapomeň že můžeš vést samotářský život a přežívat jako jedinec který se buďto sám vyčleňuje ze společnosti, nebo je vyčleňován ostatními, ať už kvůli své obrovské síle, ze strachu nebo z odlišnosti, na tom nezáleží, vše je jenom na tobě. Napiš si svou vlastní povahu, poděl se se svým příběhem s ostatními a zlepšuj své dovednosti, schopnosti a zdokonaluj svůj charakter. Porovnávej své síly s ostatními hráči, ukaž svou obrovskou fantazii a seznam se s novými lidmi.

Sbírej své zkušenosti v každém souboji, ukaž všem co v tvém charakteru dřímá. Neboj se ukázat svou sílu, dej do toho všechno co můžeš. Vytvoř si charakter dle vlastních představ, registrace vás nijak nemůže omezit v činech kterých vaše postava může dosáhnout, vše závisí na tvé snaze a tvém úsilý, rádi tě tu uvítáme. Nepohrdneme nikým novým pokud se chová stejně slušně jako většina zdejších hráčů. Nepřetváříme si pravidla, dbáme na pohodlí ostatních a držíme se herních linií. Otevři svou mysl a pomoz nám ve zdokonalování tohoto světa, vždyť to vy jste jeho hlavní součástí. Vy jste ti co nám pomáhají tvořit dokonalou komunitu, vy jste ti kvůli kterým se pořádají eventy, akce, soutěže. Tak se k nám připoj, budeme se na tebe těšit.

Na tvůj příběh,
na tvé přínosy,
na tvou fantazii,
na společnou budoucnost a příběh v tomto světě...

Bojuj za své místo v tomto světě, staň se lovcem, obávaným zabijákem, démonem, stvůrou nebo andělskou bytostí, je jenom na tobě, jakou cestu si zvolíš.