Lampionový průvod

Všechny vás zveme na lampiónový průvod, který je přístupný všem obyvatelům Antagory,neboť se jedná na hlavním Antagorském náměstí a táhne se až do jeho všemožných končin. Nechte se ovíjet příjemnou atmosférou, která má nejen romantický nádech, ale také vás okouzlí svým propracováním a tvořivostí. V Antagoře se tento průvod koná jakožto pocta bohyni měsíce, jejíž legenda sahá až na samotný vznik tohoto města. Vypráví se, že každý kdo vypustí k nebi jeden lampion, bude jej štěstí doprovázet po celý rok. Lampionový průvod přivádí nejen romantickou atmosféru, ale také i rodinou a celkově má za nastolit příjemnou atmosféru klidu a vyrovnanosti. 

Těšit se můžete také na:
Příjemnou atmosféru, kterou bude tvořit tisíce druhů světel v jakémsi magickém prostředí, hudební doprovod po celou dobu průchodu a také na některá z našich přirpavených rituálních vystoupení.

Kostými i masky jsou zajisté vítány, ale není jich potřeba, záleží pouze na vaši dobrovolnosto. Je zdem ožno zakoupit občerstvení i rlzné nápoje, kromě toho zde můžete nalézt spoustu trhů se širokým výběrem.

Odměny za účast v podobě 250 Wernských mincí (Wernů) + Herní příspěvky budou zveřejněny pod zdejší akcí.

Akce úspěšně proběhla dne 5.12.2061 dle antagorského datumu. (u nás roku 2015)

ZDE NA HERNÍM FÓRU