Ohledně chatu: (Nerespektování se trestá!)  

  • Chováme se slušně ke všem hráčům, nenadáváme komunitě a vítáme nováčky, nebuzerujeme nikoho kvůli neznalosti, nezapoímenjte na to, že i vy jste jednou začínali..
  • Spamování si raději ponecháme jenom v mysli, protože je to dětinské a nehodí se to hlavně při hře, spamování se tu trestá!
  • Nevkládáme do chatu odkazy na jiné weby, reklamy, ani spamy různých typů, obrázky však vkládat můžete a to i písničky, ale jedině v případě pokud to neobtěžuje ostatní hráče.
  • Minimální délka pro hrací příspěvek je 20 slov, ani méně. U členů se hodnotí i délka příspěvků, čím delší tím lepší.
  • Respektujeme administrátory a výše postavené členy s funkcí.
  • Neotravujeme adminy každou minutu s tím že něco nutně potřebujete, určitě to počká a admini mají i více práce.
  • Do chatu chodíme pod svou hrací přezdívkou, nikoli pod cizí nebo naprosto nesmyslnou, tohle porušení se tresá kompletním zablokováním IP adresy a smazáním.
  • Když se hraje hra, nemělo by se v chatu spamovat, jednak to ruší hrající hráče a onak od pokecu slouží i šepot.
  • Hraje-li někdo na chatu, respektujeme to a nebudeme jim rušit hru.

Klikni zde pro otevření chatu.


Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry. Fórum bylo založeno pro hráče a také jako možnost sdílení vašich her s hráči i nehráči, kteří při hře nemohli být. Také slouží jako průkaz k aktivnosti našich stránek, tedy pokud nezastihnete někoho na chatu, nejste si jistí jestli je tahle texotvá stále aktivní, jednoduše se podívejte do herního fóra a zjistíte poslední datum odpovědí ohledně her.

 

[STARÉ HERNÍ FÓRUM 
Prosím zde do starého fóra už nepřidávát žádná témata...

 

NOVÉ HERNÍ FÓRUM
Plně funkční pro hry...

Na chatu hrajeme hry, pořádají se zde i questy, hráči si mezi sebou mohou hry domlouvat a mají právo účastnit se herních akcí. Mohou zasahovat do her ostatních, pokud jim to hráči dovolí, mohou se libovolně procházet a vymýšlet si vlastní dobrodružství. Nebojte se dát najevo všem svůj nápad a ukázat jim vlastní fantazii, překvapte je tím co se bude dít, nebo je dostaňte na kolena, tím jak se zachováte. Rád bych upozornil na to, že realitu nepleteme do her!

Pokud hrajete s kamarádem a víte o jeho postavě všechno, musíte dbát na to, že vaše postava to neví, popřípadě jej nikdy neviděla, nikdy s ním nemluvila a pokud ano, bylo by dobré aby to bylo zahrnuto v minlosti obou postav. (Například ztracený sourozenec, nebo láska.) Taktéž můžete hrát několik her najednou, počet je neomezený.